FC Dukla Hranice
[CNW:Counter]

VIII. Valná hromada

Do čela občanského sdružení FC Dukla Hranice byl znovu zvolen Jaromír Baroš. Vyplynulo to z jednání VIII.Valné hromady tohoto sdružení.
V minulých třech letech FC Dukla vždy obsadila druhou příčku. I přes vyšší cíle klubu bylo na setkání konstatováno, že Dukla předvádí dobrý fotbal a prostředí i výsledky mužstva přitahují místní sportovní fanoušky.
V přicházející ekonomické krizi, která se bohužel dotkne i místních podnikatelů, bude obtížné udržet standard, který byl v našem klubu samozřejmostí. Náš oddíl s bohatou tradicí se opírá o široký, zkušený a obětavý kolektiv lidí, kteří jsou na každé úspěchy Dukly hrdí. Ti nejzkušenější z nich mě před léty vychovali a já, pokud budu moci tuto funkci vykonávat, je nemůžu zklamat ani v této těžké situaci, uvedl staronový předseda Jaromír Baroš.
Zároven nechci zklamat ani velkou většinu fotbalistů Dukly, kteří ji rádi reprezentují a podávají dobré výkony. Cíle Dukly zůstávají stejné. Bojovat o přední příčky, případně získat tolik vytoužený postup. Především ale chceme přitáhnout diváky na pěkné prostředí a sport. Chtěl bych poděkovat velitelům vojenské posádky a našim věrným sponzorům za podporu a spolupráci, bez které by náš sportovní oddíl nemohl pracovat na takové úrovni, na jaké pracuje, uzavřel Jaromír Baroš.

Ve Výkonném výboru jsou:
Předseda sdružení - Ing.Jaromír BAROŠ z Hranic
1.místopředseda - pan Alois NOVÁK z Vítonic
2.místopředseda - pan Jaroslav VAVŘÍK z Hranic
Člen Vv - pan Josef KULIŠŤÁK z Hranic
Člen Vv - pan Pavel KELAR z Hranic

Revizní komise:
Ing.Vladimír LEHKÝ
pan Radomír ŘEDINA
pan Karel KOŠŤÁL

Realizační tým:
Vedoucí mužstva - pan Jaroslav VAVŘÍK
Trenér - pan Pavel HÖHN
Masár - pan Josef KULIŠŤÁK
Charlie
provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko