FC Dukla Hranice
[CNW:Counter]

Diskuze o fotbale


Oddíl kopané FC Dukla Hranice otevřel Diskusní fórum o fotbale. Těšíme se na vaše příspěvky a podněty, vzkazy hráčům, případně kritiku toho, co jsme podle vás udělali špatně. Zároveň si však vyhrazujeme právo na smazání příspěvků netýkajících se fotbalu, vulgarity i urážlivé reakce na ostatní příspěvky. Pokud diskutující nebudou respektovat určitou míru slušnosti, budeme nuceni diskusní fórum na našich stránkách zrušit.

počet příspěvků: {8} přidat příspěvek >

autor: nejvetsifandadukly datum: 09. 05. 2009
čaute dukláci,dneska to byl pěkný výsledek,uz sem se strachoval o výsledek že doma s posledním prohrajem jak sme prohrávali 0:2,ale přece sme to otočili a nakonec vyhráli 11:2..

autor: nejvetsifandadukly datum: 26. 04. 2009
dukláci,tak vidíte že jde hrát aj venku.to byl pěkný zápas stím beňovem,měli jsme hodně šancí,hlavně ke konci.ale máme z venku aspoň bod..a poďme dukla,teďka zajedem do každého zápasu a uvidíte že půjdem zpátky na druhé místo..dukla jedem!!

autor: nejvetsifandadukly datum: 31. 03. 2009
čaute dukláci,to nevadí že jsme v těch želátkách prohráli 5:2,snažili jsme se,bylo to vyrovnané ale bohužel nějak to nevyšlo,všecí jsme věřili že tam vyhrajem,když to byl první zápas a měli jsme docela ůspěšné tréninky,naběhané máme,prostě všechno ktomu aby jsme teďka vyhrávali..ale hlavně jsem věřil já tomu,že tam vyhrajem-protože já přece vím komu fandím a za koho zachvílu budu chytat,,\"a je to dukla,jedině dukla jedině dukla vyhraje,,jedině dukla jedině dukla hranice\"TAK POĎME TEĎKA DUKLA,VLETÍME TEĎKA DO KAŽDÉHO ZÁPASU A JÁ,A DOUFÁM ŽE I HRÁČI VĚŘÍ,ŽE TENTOKRÁT UŽ-POSTOUPÍME!!

autor: Jirka datum: 30. 03. 2009
No tak to se teda moc dobře nezačalo, ale snad se to brzo zlepší!

autor: nejvetsifandadukly datum: 31. 01. 2009
čaute dukláci,doufám že dobře začnem to jaro.věřím tomu.dukla je nejlepší..my sme prostě nejlepší!!DUKLA,DUKLA,DUKLA HRANICE!!

autor: nejvetsifandadukly datum: 31. 12. 2008
ahojte dukláci,my vám přejeme s taťkou do toho nového roku,hodně štěsťí ale hlavně hodně zdraví a ať začneme to jaro hned výhrou..ať nám ta jarní část ještě víc kope(ještě víc golů..atd..)..DUKLÁCI TAK ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!!

autor: Palec datum: 21. 12. 2008
Hlavně to zdraví...

autor: nejvetsifandadukly datum: 21. 12. 2008
Ahojte dukláci,my vám s taťkou přejem hezké svátky vánoční,hodně štěstí,hodně lásky,hodně dárků pod stromkem,hodně zdraví a šťastné a veselé!!a hlavně dukla,ať vám to dobře kope..!!

provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko